حراج‌کده: صدای چوب حراج Under the hammer

قوانین و مقررات


دوستان آقای مارت

آنچه پیش روی شماست مجموعه قوانین و مقررات مربوط به استفاده از سایت MrMart.ir می‌باشد. خواهش ما این است که این موارد را یک به یک مطالعه نمایید و سپس نسبت به عضویت و ثبت سفارش اقدام فرمائید چرا که آگاهی شما از شرایط و ضوابط ما سبب می‌شود دوستی ما پایدار تر ، رابطه ما ماندگارتر گردد و این همان چیزی است که ما همیشه خواهان آن می‌باشیم.

 1. مستر مارت به حریم خصوصی کاربرانی که از سایت استفاده می‏‌کنند احترام گذاشته و در حد توان خود در حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی و اطلاعات خرید ها، کوشا می باشد.
 2. با توجه به اینکه مستر مارت سایت فروش آنلاین اقلام خوراکی می باشد لذا بنا به ملاحظات بهداشتی و مطابق با استانداردهای بین‌المللی از تعویض و یا استرداد کالا پس از تحویل به مشتری جدا معذور می‌باشیم و کابران محترم می بایست در زمان تحویل، شرایط کالا و تطابق با سفارش خود را بررسی و در نظر بگیرند.
 3. کلیه اقلام موجود در سایت سالم، بدون اشکال و همگی از مراکز معتبر تهیه می شوند و مستر مارت هیچ گاه کالایی را پس از پایان تاریخ مصرف آن برای مشتریان ارسال نمی نماید. هم چنین در مواردی که کالا دچار ضعف در بسته بندی و یا به هر نوعی مخدوش می باشد، مراتب به اطلاع کاربران محترم رسانده می شود و فرض بر این است که کابران با علم به آن اقدام به ثبت سفارش و خرید می نمایند.
 4. مستر مارت دارای هیچ گونه نمایندگی به هیچ شکلی و در هیچ نقطه ای نمی باشد و راه های تماس با کاربران محترم صرفا مواردی است که در سایت به آنها اشاره شده است.
 5. تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند و صرف عضویت در سایت و ثبت سفارش دال بر قبول و تایید کلیه قوانین و مقررات و رویه های موجود از سوی کاربر محترم می باشد و طبیعی است خلاف آن به هیچ نحوی پذیرفته نمی باشد.
 6. کاربران محترم می بایست از نام کاربری و رمز عبور خود نگهداری نموده و چنانچه احیانا آن را فراموش نمایند می‌توانند برای بازیابی و یا ثبت نام مجدد اقدام نمایند.
 7. صرفا افراد بالای 18 سال تمام حق عضویت ، امکان سفارش و انجام خرید در سایت مستر مارت را دارا می باشند . هم چنین عضویت برای اشخاص بین 15 تا 18 سال با اجازه ولی و یا قیم قانونی امکان‌پذیر و معتبر می باشد.
 8. فرض بر این است که کاربران محترم کلیه اطلاعات مربوط به خود را به‌ درستی اعلام نموده اند. لذا مسئولیت ثبت مواردی خلاف واقع که با هویت واقعی ایشان تطابق ندارد بر عهده مستر مارت نمی باشد.
 9. ممکن است در مواقعی به منظور تعمیرات دوره‌ای و یا به هر دلیل پیش بینی نشده دیگری این سایت به‌طور موقت غیرقابل دسترس گردد که در این صورت به کاربران محترم اطلاع رسانی خواهد شد.
 10. کاربران محترم نباید در هیچ قسمتی از سایت اظهاراتی (Comment) درج نمایند که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص موضوعات مذهبی و سیاسی در سایت اظهار نظر نمایند.چنانچه کاربری خلاف این مورد عمل نماید،بلافاصله به عضویت ایشان در سایت پایان داده می شود و چنانچه خریدی انجام شده باشد، وجه واریزی به ایشان مسترد می گردد. همچنین کاربر حق استفاده از این سایت را برای هرگونه عمل تجاری از دست می‌دهد.
 11. تمامی خدمات این سایت دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و فعالیت این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد