حراج‌کده: صدای چوب حراج Under the hammer

ضوابط و حریم خصوصی


 

دوستان آقای مارت

 

ما در دکان اینترنتی مستر مارت تمام تلاش خود را در مسیر حفظ و صیانت از اطلاعات و حریم خصوصی شما کاربران محترم به کار بسته ایم و امیدواریم بتوانیم تجربه خریدی بی دغدغه  و در محیطی امن را  برایتان به ارمغان  آوریم .مطالعه مواردی که در ادامه می آید شما را با چارچوب های ما در این زمینه بیشتر آشنا می سازد.

 

  1.  مستر مارت جهت انجام فرآیند خرید، ارسال سفارشات و ثبت نظرات، حسب نیاز اطلاعاتی نظیر مشخصات فردی، آدرس ایمیل، شماره تلفن، آدرس پستی و مواردی از این دست را از کاربران محترم درخواست می نماید. بدیهی است این اطلاعات در نزد سایت محفوظ می ماند.

 

  1.  مستر مارت ممکن است با هدف برقراری ارتباط نزدیکتر،ارائه پیشنهادات، اطلاع رسانی و یا دریافت نظرات، برای کاربران ایمیل و یا پیام کوتاه ارسال نماید.

 

  1.  مسئولیت حفظ و صیانت از نام کاربری و رمز عبور بر عهده کاربران محترم می باشد لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده ، کاربر نباید آن را برای شخص دیگری افشاء نماید. مستر مارت اطلاعات شخصی کاربران را کاملا محرمانه تلقی می نماید و این اطلاعات را به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل نمی‌ سازد، مگر اینکه با حکم قانونی ملزم به انجام این امر باشد.

 

  1.  مستر مارت متعهد به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران  می باشد و تمام توان خود را در این خصوص صرف می نماید اما در قبال اقدامات مجرمانه، حوادث غیرمترقبه  و یا رویدادهایی که منتسب یا ناشی از عملکرد تیم مسترمارت نباشد، مسئولیت نخواهد داشت.